Corporate Recruiters

Wil je meer weten over werken bij Yacht of heb je een vraag over een vacature? Neem dan contact op met een van onze corporate recruiters.

 

Esther van Petegem - werken bij yacht

Esther van Petegem

Corporate Recruiter Sales- en Recruitment Consultant
esther.van.petegem@randstadgroep.nl​
06 29 02 82 53  |   Twitter  |   LinkedIn

 

Sophie Minderhoud - werken bij yacht

Sophie Minderhoud

Corporate Recruiter YACHT
sophie.minderhoud@randstadgroep.nl
06 57 88 18 44  |   LinkedIn

 

Janne Bruntink - werken bij yacht

Janne Bruntink

Corporate Recruiter Sales- en Recruitment Consultant
janne.bruntink@randstadgroep.nl
06 23 09 45 69  |   LinkedIn

 

Hélène Bevort

Hélène Bevort

Campus Recruiter Management Trainees
helene.bevort@randstadgroep.nl
06 81 13 60 14  |  LinkedIn

Dorien van Eijnsbergen

Corporate Recruiter Sales- en Recruitment Consultant
dorien.van.eijnsbergen@randstadgroep.nl
06 20 31 00 69  |   LinkedIn

Suzan Felix

Corporate Recruiter Sales- en Recruitment Consultant
suzan.felix@nl.randstad.com
06 15 21 51 63  |   LinkedIn

Nicoline Laman Trip

Nicoline Laman Trip

Corporate Recruiter Sales- en Recruitment Consultant
nicoline.laman.trip@randstadgroep.nl
06 10 73 83 68  |   LinkedIn