meetup

vrijdag 24 mei 2019

Business Course Yacht Trainees

Author Image

Gehost door Doreth Naafs

Business Course Yacht Trainees

Header image

Wil jij jezelf snel ontwikkelen in jouw vakgebied door projectmatig aan de slag gaan bij organisaties zoals KLM, NS, Heineken, ING, Unilever, gemeenten, Randstad, Philips, KPN? Ben je benieuwd naar ons vakspecialistisch Traineeship en wil je weten bij welke organisaties onze trainees nog meer werken? Schrijf je in voor onze Business Course die plaatsvindt op ons hoofdkantoor in Diemen op vrijdag 24 mei 2019. Deze dag vergroot je de kans op een plek in ons traineeship.

We bieden een driejarig traineeship aan in de vakgebieden #Finance #IT #Engineering #HR #Legal en #Supply Chain Management & Procurement. Ieder vakgebied kent specifieke tracks waarin jij je kunt specialiseren. Naast de vakinhoudelijke kennis die je opdoet, stap je in een opleidingstraject waarin het ontwikkelen van jouw soft skills centraal staan. Door middel van intensieve coaching, toegang tot een groot netwerk, hard skill trainingen (bijvoorbeeld: Scrum Agile, LEAN, Projectmanagementmethodiek) en soft skill trainingen (bijvoorbeeld: Communicatie, Cocreatie, Beinvloeden), een multidisciplinaire traineeklas en gezellige events sta jij na drie jaar nog steviger in de markt als professional.  Als grootste HR adviseur van de wereld zijn wij altijd op de hoogte van de trends binnen jouw vakgebied en houden wij onze professionals op de hoogte door middel van (netwerk) events en vakavonden. 

Op deze dag kom je in een interactieve setting meer te weten over onze vakspecialistische tracks. Wij vinden het deze dag belangrijk dat er een persoonlijke match is tussen jou en Yacht trainees.

#saywhat 

We vertellen het verhaal van Yacht trainees en je krijgt meer te horen over het opleidingstraject School of Work. Uiteraard is er alle ruimte om vragen te stellen aan de huidige trainees en consultants van Yacht trainees. Daarnaast ga je een business game spelen en een business case presenteren zodat jij kunt laten zien wie jij bent en wat je in huis hebt.

#saywho

Je kunt aan het traineeship deelnemen als je bijna afgestudeerd bent (HBO/WO) of een starter bent met 0-2 jaar werkervaring.

Programma

12:00 - 12:30   Ontvangst & Informatiemarkt
12:30 - 13:45   Algemene presentatie Yacht Traineeship
13:45 - 16:15   Business Game + Case
16:15 - 17:15   Finale
17:15 - 19:00   Borrel

Contact & aanmelden

Meer weten en je aanmelden? Stuur je CV met motivatie, of neem dan contact op met de consultant van jouw vakgebied:

Engineering:
Doreth Naafs – 0620891057 – doreth.naafs@yacht.nl
Carmen Kiemeneij – 0627109436 – carmen.kiemeneij@yacht.nl

Finance:
Clarice Belle – 0610267650 – clarice.belle@yacht.nl

IT:
Julia Lunenberg – 0682803229 – julia.lunenberg@yacht.nl
Sandra Swinkels – 0614505460 – sandra.swinkels@yacht.nl

Legal:
Isabelle van der Straten – 0650871305 – isabelle.van.der.straten@yacht.nl 

SCM&P:
Lopke Ubbels – 0651399221- lopke.ubbels@yacht.nl 
Michael Kropman – 0622398455 – michael.kropman@yacht.nl 

HRM:
Sanne van der Wolf – 0647015125 – sanne.van.der.wolf@yacht.nl     

Tijd en locatie

Vrijdag 24 mei, 2019

12:00 tot 19:00

Hoofdkantoor Yacht

Diemermere 25, 1112 TC, Diemen

Bekijk in Google Maps

Gerelateerde evenementen

Schrijf je in voor de business course Yacht trainees